MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Vinkylare på ben 5508351
nr 550 8351
Vinkylare på ben
Lenght: ()
1800-tal, mahogny, intarsia, (mässingsinsats) 28x28, höjd: 50
Condition: Normalt bruksslitage
1000
SEK 4300
Monday November 3 2008
at 17:51:56
1.200 kr
2.100 kr
4.200 kr
1.700 kr
2.600 kr
3.000 kr
4.200 kr